Květen 2012

FUN - Adminka Tess a její nové sluneční brýle :)

1. května 2012 v 17:02 | Tess ♥ |  Sluneční brýle
Jak jsem se nudila, rozhodla jsem se udělat pár fotek mých new brýlí. Koupila jsem si žluté, protože mně teď žlutá nějak chytla :). Líbí? Nelíbí? Budu ráda za váš názor v komentu :).


HOT OR NOT - Gaga a její set brýlí!

1. května 2012 v 16:49 | Tess ♥ |  Dioptrické brýle
Ano, i Gaga má své silné a slabé stránky, co se týče módy a dokonce i výběru brýlí. Ve videoklipech na známé songy "Bad Romance", "Telephone", nebo třeba "Poker Face" předvedla hot i not brýle!


Vyhodnocení:

Album The Fame se jeden čas stalo nejprodávanějším. Nejpopulárnější a zároveň takřka Ladin nejznámější song je "Poker Face", kde předvedla i super stylové křišťály a diamanty zdobené brýle. Jaký je tvůj názor?

Super brýle Sioux Lace od známé módní návrhářky Kerin Rose si Gaga vzala ve videoklipu Paparazzi, pokud vím. Brýle jsou naprosto úžasné, sexy a žhavé! Za něco přes dva milióny je seženeš taky :).

Bad Romance. Při tomto názvu si každý vzpomene na Lady Gagu. A na její brýle - ovšem. Kulaté brejličky se stínidly tvoří Lady mladší a zajímavější. Gaga se opravdu nebojí cokoliv vyzkoušet!

Pokárání:

Brejličky z klipu "Bad Romance" jsem uznala a pochválila, za tyto všední, obyčejné a dětské brýle by se ale taková osobnost jako Lady Gaga měla stydět vyjít ba jen pro noviny.

Nedoporučila bych jí pro příště ani Pixel glasses, nebo TV glasses. Přestože se určitě s brýlemi IP maniaci a návrháři světových přístrojů vyřádili, Gaginému vzhledu to nepřidalo. Spíš tvar a způsob brýlí ubral. Ne vše "hezké" sluší...

Telephone. Hned na začátku si Gaga vzala jako doplněk "cigaretové brýle". A upřímně, jsou to ty nejstrašnější "brýle", jaké jsem kdy viděla! Nestylové, směšné, extravagantní a nehezké. Příště si to odpusť, Gago!

Jaký je tvůj názor?
Posílej příspěvky do rubriky HOT or NOT na mail: tes.s.14@email.cz