Únor 2012

HOT OR NOT - Vydej se do světa bot celebrit!

6. února 2012 v 20:17 | Tess ♥ |  Boty
Věř-nevěř, módní policie zhodnotila mnohé botky celebrit světa za OUT, nebo dokonce šíleně přehnané! Pojď se podívat, co třeba Lady Gaga přepískla!


Vyhodnocení:

Lady Gaga ve svém videoklipu na populární písničku Bad Romance uvedla do oběhu krásné bílé střevíce, které mají kolem podpatku omotaného hada. Nejen že jsou boty překrásné a já jim zaručeně dávám HOT, ale botičky se taky skvěle hodí ke kabátu, který má Gaga v klipu na sobě.

I Miley Cyrus jsem pochválila za úžasné šněrovací boty s uvolněnou špičkou. Jsou cool, sexy a hlavně - HOT! Co víc? Perfektní kombinace k jejímu outfitu!

Madonna se předvedla na svém turné "Blond Ambition Tour Time" s přenádhernými zlatými botičkami bez podpatku. Nejen, že měla tenkrát Madonna stejný účes jako její botky, botičky měly i mikrofon!

Pokárání:

Pro Beyoncé je kolikrát těžké najít správnou kombinaci. Boty, které vzdáleně připomínají cosi jako formuli a cosi jako "něco z lega" by měly mít aspoň trochu sladu s "cikánským" outfitem, který by se bez nic dal snést...

Kelly to přepískla! Tyhle botky nic moc. A to si to nemyslím jen já. Věřila jsem, že má lepší vkus, ale toto se nepodobá ani klínku, ani podpatku - počkat - vždyť ani podpatek nemají!

Ale i Gaga má své minusy, co se týče módy. Tyhle boty ji nevyšly. Také ti tak připomínají čelo toho zvláštního psa, nebo klabonos koně? Diamanty vzhledu botek moc nepomáhají...

Jaký je tvůj názor?
Posílej příspěvky do rubriky HOT or NOT na mail: tes.s.14@email.cz

FASHION - Plesová sezóna se kvapem blíží! Co ano a co ne?

6. února 2012 v 18:41 | Tess ♥ |  Boty
Plesová sezóna se rychle blíží! Nemyslíš, že je ostuda přijít na ni v kozačkách? Nebo přicupkat v obyčejných tuctových balerínkách? Tady se dozvíš co je letos IN a co OUT!
Letos určitě frčí plné botky na podpatku. Tyhle střevíce se však nemusí sladit s každou, protože - každá jsme jiná! Zde si vyhledej svůj typ těla, výšku a vlasy a zjistíš, jaké boty se k tobě nejvíc šiknou a proč.

Baculka, nebo štíhlounká postava?
Ke každé se hodí něco jiného! K baculce ony plné střevíčky na podpatku, které ji vytáhnou a zviditelní, ke štíhlé dívce však zas pravý opak.
Vyber svou postavu!


Tužka:
Tvoje postava je vyšší a má spíše nevýrazný pas. Horní i dolní část je stejně široká.
K tobě se hodí nejvíc: Zaručeně bys měla volit balerínky, botky s menším podpatkem a roztomilou konstrukcí!
Co určitě NE!: Rozhodně si nevybírej půlmetrové podpatky! Tvojí vysoké a rovné postavě to uškodí a budeš působit jako lama!
Tip:

Tyto botičky mně zaujaly na první pohled! Retro černo-bílý styl a mašle jsou perfektní!
Kolik tedy? Jen 449 Kč!
Podívej se do obchodu ZDE

Jablko:
Máš větší břicho, větší ramena a horní část stehen. Naopak zadek je menší, nohy hubenější a prsa větší.
K tobě se hodí nejvíc: Pouze a jedině nízký podpatek. Můžeš si dovolit vyšší, než u typu "tužka", ale kroť se, klínek by byl ideální!
Co určitě NE!: Stoprocentně nevol kozačky! Přece nechceš vypadat jako levná holka! Kozačky jsou pro tvoji postavu OUT!
Tip:

Co takhle jít do těchto botiček? V jednoduchosti je krása! Graceland to ví.
Dáš za ně jen 549 Kč.
Podívej se do obchodu ZDE

Hruška:
Jedná se o velmi častý typ postavy v těchto končinách.
Máš větší boky, zadeček a stehna. Břicho je menší.
K tobě se hodí nejvíc: Radím ti, abys šla do vysokého podpatku. Můžeš si to dovolit! Zvýrazní se tak tvé přednosti a zakryjí se nedostatky.
Co určitě NE!: Nikdy nevol lodičky a baleríny! Zaprvé - byla bys "uťápnutá", zadruhé - nepůsobila bys ani odvážně ani roztomile!
Tip:

Jak sis všimla - černá letos frčí! Jinak tomu není u přenádherných střevíčků od Bati za 799 Kč!
Podívej se do obchodu ZDE

Přesýpací hodiny:
Tvá postava je vyšší, máš dlouhé nohy a ruce. Tvoje ramena jsou širší, pas je užší a boky větší. .
K tobě se hodí nejvíc: K tobě jdou prostě klínovky! Klínové podpatky, nebo menší podpatek obohacený mohutným provedením bot!
Co určitě NE!: V žádném případě nikdy nevol vysoký podpatek, nebo naopak balerínky. Ve vysokém podpatku bys byla jako žirafa a v balerínách bys vypadala zoufale. Lodičky si dovolit můžeš.
Tip:

K sukni jako dělané! S těmahle botičkama se nebudeš muset stydět za svoji postavu a vylepší i ty nejbláznivější outfity! Za kolik? Za 549 Kč!
Podívej se do obchodu ZDE

Pomohla jsem ti? Ano? Prosím, piš do komentáře a pochlub se!