FASHION - Converse - botky pro každou příležitost!

6. prosince 2011 v 11:45 | Tess ♥ |  Boty
Co si představíš pod názvem converse? Určitě šik barevné botky volného stylu. Proč jsou ale takzvané "conversky" tak populární a oblíbené? Proč si je oblíbila většina teenagerů a jsou tak zatím nejprodávanějšími boty pro dospívající? Určitě pro jejich skvělé barevné provedení! Nosíš taky converse boty?

Co to vlastně tak často zmiňované converse je?
Conversek existuje celá řada. Na trhu ale také najdeme tzv. falešné conversky, tj. boty k nerozeznání stejné, ale od vietnamských obchodníků, nebo jiných zoufalých prodejen. Jak se říká - originál může být jen jeden a jinak tomu není ani u bot!
Conversky se dělají v každé barvě, nízké, nebo vyšší, s vázáním po celém hřbetu nohy, nebo jen po lýtku. Converse vidím nejčastěji v černé. Proč? To je jejich základní barva. Víš, že converse boty byly dříve využívány stejně jako džíny - pro práci?
Jak mám tedy rozeznat pravé conversky?
Úplně snadno. Converse original mají na straně boty kulatý znak s hvězdou uprostřed na kterém je napsáno Converse (viz obrázek níže). Takové botky jsou ale bohužel trochu dražší...
Naprosto úžasné barevné converse!
Kam mám conversky nosit?
Kamkoliv! Do školy, na procházku, do parku, do města, prostě kamkoliv! Světe, div se, ale při brouzdání na internetu jsem našla converse s podpatkem - kozačkové conversky! Takové boty bys si klidně na zimu k bundičce vzala!
Conversky na podpatku
Proč je converse tak populární?
Především jsou conversky populární hlavně pro jejich všestranné využití, různá barevná provedení ale hlavně pro pohodlí a stabilitu nohy. Proč máš conversky ráda ty?
Tak. Teď jsme si osvětlili converse botky. Converse se ale může pochlubit i něčím jiným!
Conversky, jenom boty? Ani náhodou!
Ano, je to tak! Converse nevyrábí jen tyto šik boty, ale i sportovní kalhoty, ale i třička a úžasné tašky. Tady máme jednu na ukázku.
No není super?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš converse boty?

Ano 60% (6)
Nemám 40% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama